Osavi B-komplex ústny sprej, oranžový (25 ml)
15,70 € Vrátane DPH
Vegan nutritional supplement containing group B vitamins Osavi B-Complex Oral Spray. The oral spray form is very practical for its use, quick absorption and no burden on the digestive tract. Flavor: Orange, package contains: 25 ml. Gluten-free, GMO-free.
P41400
Skladom: 50
Popis
Osavi B-Complex Oral Spray
- A new form of supplementation.
- A supply for 4 months in one small, convenient bottle.
- Contains a complete B-complex (eight B vitamins).
- With xylitol and natural orange flavor.
- Easy to use: you don’t have to drink it with a glass of water or dissolve it, which makes it easier for people who have difficulty swallowing .
- no more capsules or tablets!
Ďalšie informácie
| Hmotnosť | 25 g |
|---|---|
| Typ doplnku | sprej |
| Certifikácia | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Hmotnosť | 25g |
| Príchuť | Oranžová |
| Značka | Osavi |
| EAN | 5904139920619 |
| Krajina pôvodu | Poľsko |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Obsah | 25 ml |
| Dostupnosť | Na sklade (dodanie UPS 3–5 dní) |
Značka
Značka
Osavi
Značku Osavi založila skupina nadšencov pre zdravie a životné prostredie, ktorí chceli na trh priniesť výrobky najvyššej kvality s ohľadom na udržateľnosť. Spoločnosť Osavi si vyberá všetkých dodávateľov a obchodných partnerov, ktorí musia spĺňať vysoké štandardy. Každý dodávateľ surovín musí mať certifikáty vysokej kvality a zabezpečiť humánne pracovné podmienky. Všetky výrobky Osavi sú interne testované spoločnosťou a externými spoločnosťami, aby sa spotrebiteľom zaručila najvyššia kvalita.