V košarici ni izdelkov.
Osavi B-kompleks ustno pršilo, pomaranča (25 ml)
15,70 € DDV je vključen.
Vegan nutritional supplement containing group B vitamins Osavi B-Complex Oral Spray. The oral spray form is very practical for its use, quick absorption and no burden on the digestive tract. Flavor: Orange, package contains: 25 ml. Gluten-free, GMO-free.
P41400
Stock: 50
Opis
Osavi B-Complex Oral Spray
- A new form of supplementation.
- A supply for 4 months in one small, convenient bottle.
- Contains a complete B-complex (eight B vitamins).
- With xylitol and natural orange flavor.
- Easy to use: you don’t have to drink it with a glass of water or dissolve it, which makes it easier for people who have difficulty swallowing .
- no more capsules or tablets!
Dodatne podrobnosti
| Teža | 25 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | razpršilo |
| Certificiranje | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Teža | 25g |
| Okus | Oranžna |
| Blagovna znamka | Osavi |
| EAN | 5904139920619 |
| Država izvora | Poljska |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Vsebina | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Blagovna znamka
Blagovna znamka
Osavi
Blagovno znamko Osavi je ustanovila skupina navdušencev za zdravje in okolje, ki je želela na trg ponuditi izdelke najvišje kakovosti z mislijo na trajnost. Osavi izbira vse dobavitelje in poslovne partnerje, ki morajo izpolnjevati visoke standarde. Vsak dobavitelj surovin mora imeti visoke certifikate kakovosti in zagotavljati humane delovne pogoje. Vse izdelke Osavi testirajo v podjetju in zunanjih podjetjih, da bi potrošnikom zagotovili najvišjo kakovost.