Osavi B-Complex Oral Spray, Sinaasappel (25 ml)
15,70 € Inclusief btw.
Vegan nutritional supplement containing group B vitamins Osavi B-Complex Oral Spray. The oral spray form is very practical for its use, quick absorption and no burden on the digestive tract. Flavor: Orange, package contains: 25 ml. Gluten-free, GMO-free.
P41400
Stock: 50
Beschrijving
Osavi B-Complex Oral Spray
- Een nieuwe vorm van suppletie.
- A supply for 4 months in one small, convenient bottle.
- Contains a complete B-complex (eight B vitamins).
- With xylitol and natural orange flavor.
- Easy to use: you don’t have to drink it with a glass of water or dissolve it, which makes it easier for people who have difficulty swallowing .
- no more capsules or tablets!
Extra informatie
| Gewicht | 25 g |
|---|---|
| Type supplement | spray |
| Certificering | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Gewicht | 25g |
| Smaak | Oranje |
| Merk | Osavi |
| EAN | 5904139920619 |
| Land van herkomst | Polen |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Inhoud | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Merk
Merk
Osavi
Het merk Osavi is opgericht door een groep gezondheids- en milieuenthousiastelingen die producten van de hoogste kwaliteit op de markt wilden brengen, met duurzaamheid in het achterhoofd. Osavi selecteert alle leveranciers en zakenpartners die aan hoge normen moeten voldoen. Elke leverancier van grondstoffen moet hoge kwaliteitscertificaten hebben en humane arbeidsomstandigheden bieden. Alle Osavi producten worden intern door het bedrijf en door externe bedrijven getest om de consument de hoogste kwaliteit te kunnen garanderen.