Osavi B-komplex szájspray, narancs (25 ml)
15,70 € Áfával együtt.
Vegan nutritional supplement containing group B vitamins Osavi B-Complex Oral Spray. The oral spray form is very practical for its use, quick absorption and no burden on the digestive tract. Flavor: Orange, package contains: 25 ml. Gluten-free, GMO-free.
P41400
Stock: 50
Leírás
Osavi B-Complex Oral Spray
- A táplálékkiegészítés új formája.
- A supply for 4 months in one small, convenient bottle.
- Contains a complete B-complex (eight B vitamins).
- With xylitol and natural orange flavor.
- Easy to use: you don’t have to drink it with a glass of water or dissolve it, which makes it easier for people who have difficulty swallowing .
- no more capsules or tablets!
További információk
| Tömeg | 25 g |
|---|---|
| Kiegészítés típusa | spray |
| Tanúsítás | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Súly | 25g |
| Ízek | Orange |
| Márka | Osavi |
| EAN | 5904139920619 |
| Származási ország | Lengyelország |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Tartalom | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Márka
Márka
Osavi
Az Osavi márkát az egészség és a környezetvédelem iránt érdeklődők egy csoportja alapította, akik a fenntarthatóságot szem előtt tartva a legmagasabb minőségű termékeket akarták piacra dobni. Az Osavi minden beszállítót és üzleti partnert kiválaszt, akiknek magas szintű előírásoknak kell megfelelniük. Minden nyersanyag-beszállítónak magas minőségi tanúsítvánnyal kell rendelkeznie, és humánus munkakörülményeket kell biztosítania. Minden Osavi terméket a vállalaton belül és külső cégek által is tesztelnek, hogy a legmagasabb minőséget garantálják a fogyasztók számára.