Osavi B-kompleksa orālais aerosols, apelsīns (25 ml)
15,70 € PVN iekļauts.
Vegan nutritional supplement containing group B vitamins Osavi B-Complex Oral Spray. The oral spray form is very practical for its use, quick absorption and no burden on the digestive tract. Flavor: Orange, package contains: 25 ml. Gluten-free, GMO-free.
P41400
Stock: 50
Apraksts
Osavi B-Complex Oral Spray
- Jauns papildināšanas veids.
- A supply for 4 months in one small, convenient bottle.
- Contains a complete B-complex (eight B vitamins).
- With xylitol and natural orange flavor.
- Easy to use: you don’t have to drink it with a glass of water or dissolve it, which makes it easier for people who have difficulty swallowing .
- no more capsules or tablets!
Papildu informācija
| Svars | 25 g |
|---|---|
| Papildinājuma veids | izsmidzinātājs |
| Sertifikācija | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Svars | 25g |
| Aromāts | Orange |
| Zīmols | Osavi |
| EAN | 5904139920619 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Saturs | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Zīmols
Zīmols
Osavi
Osavi zīmolu izveidoja veselības un vides entuziastu grupa, kas vēlējās piedāvāt tirgū augstākās kvalitātes produktus, domājot par ilgtspējību. Osavi izvēlas visus piegādātājus un sadarbības partnerus, kuriem jāatbilst augstiem standartiem. Katram izejvielu piegādātājam ir jābūt augstas kvalitātes sertifikātiem un jānodrošina humāni darba apstākļi. Visi Osavi produkti tiek testēti uzņēmuma iekšienē un ārējos uzņēmumos, lai patērētājiem garantētu visaugstāko kvalitāti.