Osavi B-Complex Spray do jamy ustnej, pomarańczowy (25 ml)
15,70 € VAT włącznie.
Vegan nutritional supplement containing group B vitamins Osavi B-Complex Oral Spray. The oral spray form is very practical for its use, quick absorption and no burden on the digestive tract. Flavor: Orange, package contains: 25 ml. Gluten-free, GMO-free.
P41400
Stock: 50
Opis
Osavi B-Complex Oral Spray
- A new form of supplementation.
- A supply for 4 months in one small, convenient bottle.
- Contains a complete B-complex (eight B vitamins).
- With xylitol and natural orange flavor.
- Easy to use: you don’t have to drink it with a glass of water or dissolve it, which makes it easier for people who have difficulty swallowing .
- no more capsules or tablets!
Informacje dodatkowe
| Waga | 25 g |
|---|---|
| Typ suplementu | spray |
| Certyfikacja | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Waga | 25g |
| Smak | Pomarańczowy |
| Marka | Osavi |
| EAN | 5904139920619 |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Treść | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Marka
Marka
Osavi
Marka Osavi została założona przez grupę entuzjastów zdrowia i środowiska, którzy chcieli wprowadzić na rynek produkty najwyższej jakości, mając na uwadze zrównoważony rozwój. Osavi wybiera wszystkich dostawców i partnerów biznesowych, którzy muszą spełniać wysokie standardy. Każdy dostawca surowców musi posiadać wysokie certyfikaty jakości i zapewniać humanitarne warunki pracy. Wszystkie produkty Osavi są testowane wewnętrznie przez firmę i przez firmy zewnętrzne, aby zagwarantować konsumentom najwyższą jakość.
