Nema proizvoda u košarici.
Osavi B-Complex sprej za usta, naranča (25 ml)
15,70 € s PDV-om
Veganski dodatak prehrani koji sadrži vitamine skupine B Osavi B-Complex oralni sprej. Oblik oralnog spreja vrlo je praktičan za upotrebu, brzu apsorpciju i ne opterećuje probavni trakt. Okus: Naranča, pakiranje sadrži: 25 ml. Bez glutena, bez GMO-a.
P41400
Stock: 50
Opis
Osavi B-Complex sprej za usta
- Novi oblik suplementacije.
- Zaliha za 4 mjeseca u jednoj maloj, praktičnoj bočici.
- Sadrži kompletan B-kompleks (osam B vitamina).
- S ksilitolom i prirodnom aromom naranče.
- Jednostavan za korištenje: ne morate ga piti s čašom vode niti ga otopiti, što olakšava osobama koje imaju poteškoća s gutanjem.
- nema više kapsula ni tableta!
Dodatne informacije
| Težina | 25 g |
|---|---|
| Vrsta dodatka | sprej |
| Certifikacija | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Težina | 25g |
| Okus | Narančasto |
| Marka | Osavi |
| EAN | 5904139920619 |
| Zemlja porijekla | Poljska |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Sadržaj | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Marka
Marka
Osavi
Marku Osavi osnovala je skupina entuzijasta za zdravlje i okoliš koji su željeli na tržište iznijeti proizvode najviše kvalitete, imajući na umu održivost. Osavi odabire sve dobavljače i poslovne partnere koji moraju zadovoljiti visoke standarde. Svaki dobavljač sirovina mora imati visoke certifikate kvalitete i osigurati humane uvjete rada. Sve Osavi proizvode interno testiraju tvrtka i vanjske tvrtke kako bi svojim potrošačima zajamčili najvišu kvalitetu.