Total
30,35 €
0,00 €
Vegan nutritional supplement containing group B vitamins Osavi B-Complex Oral Spray. The oral spray form is very practical for its use, quick absorption and no burden on the digestive tract. Flavor: Orange, package contains: 25 ml. Gluten-free, GMO-free.
| Weight | 25 g |
|---|---|
| Supplement type | spray |
| Certification | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Weight | 25g |
| Flavor | Orange |
| Brand | Osavi |
| EAN | 5904139920619 |
| Country of origin | Poland |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Content | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Shopping
Notes
Need help?
We use cookies for your best experience of our site, to serve ads and analyze our traffice (which help us to improve). We also value your privacy. Please choose your preference (you can change it anytime).