Osavi B-Complex suusumute, oranssi (25 ml)
15,70 € Sisältää arvonlisäveron.
Vegan nutritional supplement containing group B vitamins Osavi B-Complex Oral Spray. The oral spray form is very practical for its use, quick absorption and no burden on the digestive tract. Flavor: Orange, package contains: 25 ml. Gluten-free, GMO-free.
P41400
Stock: 50
Kuvaus
Osavi B-Complex Oral Spray
- A new form of supplementation.
- A supply for 4 months in one small, convenient bottle.
- Contains a complete B-complex (eight B vitamins).
- With xylitol and natural orange flavor.
- Easy to use: you don’t have to drink it with a glass of water or dissolve it, which makes it easier for people who have difficulty swallowing .
- no more capsules or tablets!
Lisätiedot
| Paino | 25 g (gramma) |
|---|---|
| Täydennystyyppi | spray |
| Sertifiointi | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Paino | 25g |
| Maku | Oranssi |
| Merkki | Osavi |
| EAN | 5904139920619 |
| Alkuperämaa | Puola |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Sisältö | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Merkki
Merkki
Osavi
Osavi-tuotemerkin perusti joukko terveys- ja ympäristöharrastajia, jotka halusivat tuoda markkinoille korkealaatuisia tuotteita, joissa on otettu huomioon kestävä kehitys. Osavi valitsee kaikki toimittajat ja yhteistyökumppanit, joiden on täytettävä korkeat vaatimukset. Jokaisella raaka-aineiden toimittajalla on oltava korkeat laatusertifikaatit ja inhimilliset työolot. Kaikki Osavin tuotteet testataan yrityksen sisällä ja ulkopuolisten yritysten toimesta, jotta kuluttajille voidaan taata korkein laatu.