"Osavi B-Complex" burnos purškalas, apelsinų spalvos (25 ml)
15,70 € Su PVM
Vegan nutritional supplement containing group B vitamins Osavi B-Complex Oral Spray. The oral spray form is very practical for its use, quick absorption and no burden on the digestive tract. Flavor: Orange, package contains: 25 ml. Gluten-free, GMO-free.
P41400
Stock: 50
Aprašymas
Osavi B-Complex Oral Spray
- A new form of supplementation.
- A supply for 4 months in one small, convenient bottle.
- Contains a complete B-complex (eight B vitamins).
- With xylitol and natural orange flavor.
- Easy to use: you don’t have to drink it with a glass of water or dissolve it, which makes it easier for people who have difficulty swallowing .
- no more capsules or tablets!
Papildoma informacija
| Svoris | 25 g |
|---|---|
| Priedo tipas | purškimas |
| Sertifikavimas | gluten free, non gmo, vegan, vegetarian |
| Svoris | 25g |
| Skonis | Oranžinė |
| Prekės ženklas | Osavi |
| EAN | 5904139920619 |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Expiry date | 2026-10-31 |
| Turinys | 25 ml |
| Stock status | instock (3-5 days delivery by UPS) |
Prekės ženklas
Prekės ženklas
Osavi
"Osavi" prekės ženklą įkūrė grupė sveikatos ir aplinkosaugos entuziastų, kurie norėjo rinkai pateikti aukščiausios kokybės produktus, atsižvelgdami į tvarumą. "Osavi" atrenka visus tiekėjus ir verslo partnerius, kurie turi atitikti aukštus standartus. Kiekvienas žaliavų tiekėjas privalo turėti aukštos kokybės sertifikatus ir užtikrinti humaniškas darbo sąlygas. Visus "Osavi" gaminius bendrovė ir išorės įmonės tikrina savo viduje, kad vartotojams būtų užtikrinta aukščiausia kokybė.